Tantra masáž Bratislava pre ženy - láskavý dotyk pre telo aj dušu v bezpečnom a podporujúcom prostrediu

Tradičné tantra masáže pre ženy v Bratislave

Tradičné tantra masáže pre ženy v Bratislave

Objevte a ochutnajte tantrický dotyk z rúk profesionálov v Tantra Chráme Sávitryí. Zaručujeme veľmi osobný, diskrétny prístup a jedinečný zážitok. Ponuka našich obľúbených tradičných Tantra masáží Sávitryí, ktoré vychádzajú z princípov tradičnej indickej tantra masáže. Zakladateľka Tantra Sávitryí tieto techniky študovala v Indii. Masáže sú zamerané na ošetrenie čakier, meridiánov a na tradičnú prácu so sexuálnou energiou.

Transformačná tantra masáž pre ženy - od hanblivosti k multiorgazmu a ozdraveniu a oživeniu tela

Transformačná tantra masáž pre ženy - od hanblivosti k multiorgazmu a ozdraveniu a oživeniu tela

Masáž Vám poskytne masérka nebo masér. Vy se rozhodujete, akú formu starostlivosti uprednostníte. Ochutnajte stav mimozmyslového zážitku, stav beztiaže, stav ťažko opísateľný slovami. Nechajte sa rozmaznávať, hladkať a vzrušovať tantrickým dotykom. Dovoľte si prijať hĺbku a liečivú silu, ktorú máte v sebe. Zaručujeme veľmi osobný, diskrétny prístup a jedinečný zážitek.

Zážitková tantra masáž pre ženy - NOVINKA

Senzuálna olejová masáž vychádzajúca z moderných princípov sexuologickej práce s telom v prepojení s esenciou starodávneho tantrického učenia. Zaručujeme veľmi osobný, diskrétný prístup a jedinečný zážitok.


CZ SK EN

BRATISLAVA tel.: +421 905 343 543

© 2011 | www.savitri.sk | webové stránky a optimalizace Autograph, Admin NG