Referencie o tantra masáž Sávitryí v Bratislave - Čo prináša do života tantrický tréning?

Autentické zážitky a pocity našich klientov a Tantrických Kněžek

Pripravili sme pre Vás nový web, páči sa

 

www.tantrasavitryi.sk.jpg

Tantra transformácia v Bratislave

 

Eva napísala, ako sa cíti po šiestich mesiacoch s Tantra masážou Savitri


S tantrou sa v prvom rade u mňa zvýšilo sebavedomie a nastala v mojom živote harmonia.

 

Viac vnímam pozitívne veci a udalosti okolo seba a tie negatívne sa kamsi vytrácajú. Každé ráno vstávam s úsmevom a drobné radosti ma robia šťastnou. Dokážem si zadeliť čas, som sama sobe paňou. Som sebestačná, ale dokážem prijat pomoc a byť za ňu vďačná.

 

Počas tantrickej prípravy som spoznala svojho partnera, ktorý ma nepotrebuje pretvárať, ale miluje ma takú, aká som. Skvele si rozumie s mojim synom a spolu vytvárame rodinu.

 

Som šťastná, milovaná a milujúca…..

A mám toho ešte veľa, čo možem ponúknuť


Anabell napísala, ako sa cíti po šiestich mesiacoch s Tantra masážou Savitri


Cítím a vidím v zrkadle, že som rozkvitla, omládla, cítim sa skvelo. Moje životné tempo sa uklidnilo. Užívam si bežné radosti všedného dňa a už nikam sa neponáhľam.

 

Viac vnímam potreby iných ľudí, dokážem sa vžiť do jejích kože a tým sa stávam menej sobecká.

 

Naučila som sa vnímať, keď ma chce niekto využiť, dokážem sa vzoprieť a povedať NIE. Som viac otvorená k nečakaným možnostiam, ktoré mi život prináša. Tým, ktoré sa mi páčia, viem povedať ANO.

 

To všetko znamená, že poznám viac sama seba a viac si seba vážim.

 

A tú všetku zmenu som preniesla aj do mojho súkromného života, v ktorom je moja rodina. Moj pubertálny syn spozoroval moju zmenu a tým si začal uvedomovať dosledky svojho správania sa voči mne. Dokáže sa aj ospravedlnit. Som na neho hrdá.

 

Mám partnera, s ktorým som teraz viac šťasná, než na začátku vzťahu. Smejeme sa spolu na úplne obyčajných veciach, ktoré mi predtým neboli vobec smešné. Život po boku mojho partnera je krásny, čistý a naplnený láskou.


Andrea napísala o tantre - Toto mi Tantra pomohla nájsť


Žijem v dobe, v ktorej si svoj čas musím jednoducho vydobyť. 

Čas neúprosne uteká a Tantra mi pomohla ho znova získať a mať ho dostatok na všetky moje aktivity.

Teraz som paňou svojho času a nikam sa neponáhľam. Nič ma nevyvedie z miery a všetko beriem s nadhľadom

a pozitívne.

 

Žijem v dobe, v ktorej si svoj čas musím jednoducho vydobyť. 
Čas neúprosne uteká a Tantra mi pomohla ho znova získať a mať ho dostatok na všetky moje aktivity.
Teraz som paňou svojho času a nikam sa neponáhľam.
Na všetko mám čas, nič ma nevyvedie z miery a všetko beriem s nadhľadom a pozitívne.Žijem v dobe, v ktorej si svoj čas musím jednoducho vydobyť. Čas neúprosne uteká a Tantra mi pomohla ho znova získať a mať ho dostatok na všetky moje aktivity. Teraz som paňou svojho času a nikam sa neponáhľam. Niič ma nevyvedie z miery a všetko beriem s nadhľadom a pozitívne.

Milujem viac samú seba, či už z vnútra alebo z vonku.


Nie je podstatne akej farby mám pokožku, alebo aké  národnostne či kultúrne hodnoty vyznávam, pozitívnym myslením a prístupom k životu získavam nové kontakty, či spoznávam zaujímavých ľudí, začína sa mi dariť v osobnom, ale aj pracovnom živote.


Jednoducho povedané "otvorila som  myseľ a vpustila dnu všetky pozitívne myšlienky a veci do mojho života".


Helena napísala o tantre - Prečo sa venujem Tantre?


Chcela som už konečne urobiť niečo pre seba. Žijeme vo svete kde je všade stres, nervozita, panika. Všetci sa niekam ponáhľajú, prispôsobujú sa iným a pritom zanedbávajú sami seba. Ja som si povedala, že o to nestojím. Chcela som vyjsť z tejto všednosti. Tantra mi priniesla do života svetlo, pochopenie, energiu a hlavne pokoj. Od kedy sa jej venujem , nemávam stres a zhon. Viem, už čo sú moje priority a začínam chápať samu seba. Nežijem tak ako ostatní chcú, ale tak ako to chcem ja.

 

Vďačím za to tantre a aj mojej učiteľke Suhayile. Ďakujem ....

 

Ako mi tantra zmenila život???

Tantra je cesta života a naučila ma žiť živoť s láskou
Pohltila ma a úplne zmenila celý smer môjho života.
Zmenil sa môj pohlad na život, ludí, vzťahy.....na celý svet.
Ukázala mi cestu ktorým smerom sa mám v živote uberať, aby som mohla nájsť zdravie, šťastie a hlavne naplnenie.
Tantra otvára dvere k nekonečným možnostiam.
Keď človek pozná dokonale sám seba, nájde odpoveď na mnohé otázky.

Liečiť ludí a pomáhať im nájsť cestu, považujem za poslanie v tomto živote.
Som hrdá na seba, vďačná a dokážem sebe, aj druhým odpúšťať.
Prijímam ale hlavne dávam lásku, nehu......relax.
Som kludnejšia, vyrovnanejšia a fyzicky lahučká ako pierko. Žijem v harmónii s vesmírom.
Cítim sa slobodná, moja životná energia je na vysokej úrovni.


Touto cestou chcem poďakovať svojej úžasnej učitelke Suhayile , za pomoc, rady, nove inšpirácie, za všetko.
Ďakujem


Zuzka napísala o tantre 


Tantra ma lákala už dávno. Pri internetovom pátraní som natrafila na stránky Suhayily. Povedala som si: „Ok, táto baba vyzerá celkom normálne J.“ Napísala som jej, dohodli sme na kurze tantrickej masáže. Priznám sa trošku som sa bála, keď som po prvý raz cupitala do Savitri. Váhala som, či smerujem k správnemu človeku a či moje duchovné vnímanie tantry bude príbuzné tomu jej. Pamätám sa ako ma hneď pri vstupe upokojila atmosféra domu. Suhayilne žiariace oči a nevtieravé no sebaisté chovanie ma utvrdili, že som na správnom mieste. Ešte chvíľku som kútikom oka kontrolovala každý jej pohyb a neviem, či si ešte spomína na moje priame, nepríjemné otázky. Nikdy som jej nepovedala, že môj prvý víkendový kurz boli po dlhej dobe dni, keď som zabudla, že mám nadváhu. Bol to čas, keď som neriešila tvar svojich pŕs ani vtiahnuté brucho... Zabudla som na všetko, čo sa odo mňa očakáva a na všetky normy, ktoré som si myslela, že musím spĺňať. Prekvapená a možno i trochu zahanbená som počas kurzu pochopila, ako málo prijímam svoje telo, sexualitu a aké zbytočné toto nekonečné obmedzovanie je. Začala som dýchať. Keď mnou prvý krát prúdila kundalini energia, usmievala som sa ako na Vianoce a priala si, aby ma tento blažený pocit neopúšťal. Zaskočilo ma, že aj dlho po masáži som zostávala plná energie, svieža. Mala som jasnú myseľ a  každým ďalším dňom som cítila ako rozkvitám, krásniem, chudnem....a po dlhom čase som si v aute spievala na plné pľúca J. Naozaj neviem čo iné som čakala, keď kundalini je životná energia? Možno ma len miatlo to „sexuálne tabu“. Znova som si uvedomila, že som a chcem byť slobodná, dokonalá bytosť.  Už viem, že mi v tom nič nebráni, ak to neurobím ja sama. Tantra sa stala mojou záľubou. Preto, čo môže priniesť do života človeka, sa stala súčasťou toho môjho.


Jarda napsal o tantře

 

K tantře jsem se dostal po několika letech přemýšlení, zda zkusit tuto cestu či nikoli. Nakonec jsem se na začátku roku 2012 rozhodl a prožil jsem si svou první tantrickou masáž, kterou mi poskytla Tantrická kněžka Martina z brněnského salonu Savitri.

 

Abych řekl pravdu, netušil jsem, co taková masáž s člověkem dokáže udělat, a poprvé v životě jsem si prožil svůj vnitřní orgasmus, který se šířil celým mým tělem velmi dlouho dobu. Tento zážitek mi otevřel oči a vyvolal ve mně tak silný pocit, že jsem se bez dlouhého přemýšlení přihlásil do kurzu, který Martina vedla.

 

Při jeho absolvování jsem byl nejprve trochu skeptický, co mi to vlastně dá do života, ale postupným procházením a prožíváním masérských a meditačních technik jsem začal zjišťovat, jakou sílu dokáže tantra v člověku probudit a jakým směrem ho dokáže posunout.

 

 

Nebudu se tu ale dále rozepisovat o jednotlivých prožitcích či poznatcích, které si kdokoli může sám prožít, a vřele každému doporučuji prožít si tantrickou masáž osobně naplno. 


CZ SK EN

BRATISLAVA tel.: +421 905 343 543

© 2011 | www.savitri.sk | webové stránky a optimalizace Autograph, Admin NG