Referencie o tantra masáž Sávitryí v Bratislave - Jedinečný pocit uvolnenia a uspokojenia

Autentické zážitky a pocity našich klientov a Tantrických Kněžek

Pripravili sme pre Vás nový web, páči sa

 

www.tantrasavitryi.sk.jpg

Zážitok z Tantra masáže Sávitryí v Bratislave


"Nakolko sa sama venujem studiu tantry takmer tri roky, chcela som sa spiritualne dalej rozvinut, a vyskusat tantricku masaz s osobou rovnakeho pohlavia. Jin-Jin spojenie je jemnejsie ako Jin-Jang, ale viac senzualne. Bohuzial, vacsina ponuk na tantricku masaz na internete ma eroticky, az vyulgarny kontext a ja som hladala viac menej spiritualne spojenie na vysokej urovni. Nevedela som presne, co od uvedenej masaze ocakavat, ale Suhayiline mile privitanie, uvodny ritual a samotna mazas pozostavajuca z roznych tantrickych postupov, a specifickych dychov vyustila do uzasneho celoteloveho vyvrcholenia. Zo spiritualneho hladiska je  sexualna energia najvyssia forma energie v tele cloveka a pokial je rozvedena do celeho tela specialnymi dychovymi cviceniami, ma liecebne i omladzujuce ucinky. Z celeho srdca Knazke Suhayila dakujem za uzasny intimny zazitok (neviem sa dockat dalsieho stretnutia!) a vrelo jej sluzby odporucam!"

Anna"Ďakujeme veľmi pekne za kurz masáže pre pár. Suhayila, váš osobný prístup, jemné vedenie výučby, pocit bezpečia, atmosféra, hudba .. Všetko bolo, ako sme si predstavovali a želali."

Vierka a Maťo"Pochopil som, že pri Tantra masáži Savitri ide o dotyky, lásku, objatie."

Karol
Dojmy z prvej párové tantra masáže:


"Bol som v strese, keď som prišiel, a teď som uvolnený a vysmiatý. Na klasickej masáži sa kontrolujem a tu som si dovolil maximálne uvolnenie, odovzdať sa."

Karol

"Chýbajú mi obyčajné dotyky a objatie a tu som ich dostala. Cítila som, že mnou prúdi energia, vzrušenie a uvolnenie."

Veronika"Suhayila, dakujem za skvelu masaz, jste vynikajuca maserka. Tesim sa na dalšie stretnutie. Bozk." 

Laco"Dobry den, chcel bysom sa podakovat slecne Suhayila za krasnu, nezabudnutelnu masaz. Bola to moja prva tantricka masaz a bola nasaj nezabudnutelna, este dlho budem z tohoto zážitku zit  a precitovat ho. Urcite sa k vam coskoro vratim."

MaťoCez zimné mesiace, keď som mal menej práce, surfoval som po nete a hľadal nejaký príjemný relax. Oslovila ma stránka Tantra chrámu Saviitri.

Prvé stretnutie s kňažkou Peťou bolo pre mňa plné napätia a očakávania. Jej dotyky boli jemné a nežné a veľmi uspokojujúce. Pri samotnej masáži som pociťoval neskutočný príval energie a úžasných pocitov. Odcházal som s úsmevom na tvári a vedomím, že to nebola posledná návšteva v Savitri.

Po určitej dobe som návštevu zopakoval a ujala sa ma úžasná Suhayila. Tie pocity sa nedajú ani opísať, to človek musí zažiť!

Zažil som duchovné prepojenie dvoch tiel cez ruky a telo mojej kňažky. Ovládol ma krásny pocit uvolnenia, radosti zo života a pokoja. Suhayila sa venovala aj mojim čakrám, ktoré aktivovala a moj život sa stal jasnejšíma rozhodnejším.

Keď som bol na dovolenke s rodinou, syn sa rozhodoval, aký darček kúpi priateľke. Váhal nad delfínmi zobrazenými v čírom skle. V jednom boli dva otočené chrbtom k sebe a v druhom bol len samotný vo výskoku. Bez rozmýšľania som mu povedal, že ak si vyberie tých, čo sú chrbtom, tak sa rozídu. Ale ak si vyberie toho jedného, tak bude pro ňu sám a jedinný.

Toto zo mňa vyhrklo. Tak som to cítil a mal som z toho dobrý pocit. Zatial sú stále spolu :-).

Myslím, že Suhayila vo mne zobudila vnímavejšieho človeka, ktorý sa vie tešiť zo života a vychutnávat jeho dary.


Ďakujem Suhayila,

FeroMilá Lea a Anabell,

manžel ma vzal k vám na partnerskú masáž. Chcem sa vám týmto poďakovať za láskavé privítanie. Tantra masáž nám veľmi pomohla v partnerskom živote, naučila nás viac vnímat jeden druhého, byť k sebe nežnejší, viac sa objímať. Náš partnerský život sa zmenil od základu, smeruje k vzájemnej úcte.


Ďakujeme

Martina a Peter
CZ SK EN

BRATISLAVA tel.: +421 905 343 543

© 2011 | www.savitri.sk | webové stránky a optimalizace Autograph, Admin NG