Zverte sa do rúk tým najlepším tantra špecialistom v Bratislave - Sexuologické a tantrické vzdelanie, profesionalita, láskavosť, pochopenie a neha

Pripravili sme pre Vás nový web, páči sa

 

www.tantrasavitryi.sk.jpg

xenyie-portret-2.jpg

Xenyie


Tantra je má práce, touha i láska. Miluji svou práci a hluboce mne naplňuje. Pro Vás mám své pochopení, péči, znalosti a dovednosti.Tantru žiji každý den. Obohacuje mne svou tvořivou energií. Tantra je mým posláním, mou výzvou, radostí a někdy i bolestí. 


O Xenyii

Fotogaléria

Kontakt


xenyie-portret.jpg
freya-portret-2.jpg

Freya


 

Tantra prebudila  ženskú energiu v mojom ženskom tele. Liečiť ludí a pomáhať im nájsť cestu, považujem za poslanie v tomto živote.


O Freye

Fotogaléria 

Kontakt

 

freya-portret.jpg
marianna-portret.jpg

 

Marianna


Tantra pre mňa znamená umenie milovať. A milovať predovšetkým samých seba. Milovať ako svoje fyzické telo, tak aj svoje duševné a emocionálne telo. Navzájom ich spoznať a prepojiť do jedného celku. Veď už samotné slovo „tantra“ znamená „sieť“. Čím viac spoznáme samých seba, tým viac sa vieme naladiť na svojho partnera a o to viac vie byť náš vzťah intímnejší.


O Marianne

Fotogaléria 

Kontakt

 

marianna-portret-2.jpg
    
          

Xenyie


Tantrické masáže provozuji profesionálně od r. 2009. Založila jsem Tantrický chrám - salon Sávitryí v Bratislavě. Tantra je mou duchovní cestou a posláním. Vzděláním je mi můj život plný výzev a změn, má tvorba, setkávání s lidmi.

 

Další informace o mně můžete nalézt zde

 


 

Marianna

 

Navštevovala som strednú školu so zameraním na obchod a podnikanie, no odjakživa som vedela, že chcem pomáhať ľuďom, no nevedela som špecifikovať smer, ktorým sa vydať. Zlom nastal v roku 2015, kedy som navštívila svoju prvú tantra masáž a to mi zmenilo pohľad na svet, samú seba a doterajší život. Počas roka som absolvovala špecializované tantra workshopy, prednášky a kurz tantra masáže Sávitryí. Tantra ma napĺňa, baví a robí šťastnou. Teraz viem, že som na správnej ceste.


 

Freya

Dosažené vzdělání:

- Hotelová akademia Dolný Kubín

Alternatívna medicina a výživa-UK M.BELA0 BANSKA BYSTRICA

HOMEOPATIA-SHA Bratislava

- Škola Tantra masáže Sávitryí, 1. - 3. stupeň

 

 

Tantra:

 

Pre mňa je masáž celého tela, kde cieľom je potešenie všetkých zmyslov, rozmaznávanie a uctievanie tela jemnými predmetmi, teplým olejom a vedomým dotykom. Bohužiaľ, alebo našťastie, skúsenosti sú neprenosné, môžem vám napísať tisíc slov a aj tak sa nemusím trafiť do vášho zážitku. Neodporúčam robiť si očakávania, vtedy sa väčšinou sklameme. Ale ak aj vy radi rozmaznávate svoje telo, odporúčam vyskúšať aspoň raz zaživot túto masáž a budete mať svoj obraz a príjemný zážitok.


Prínos:

 

Dobrý pocit tým, že môžem predávať informácie a skúsenosti, ktorými som si prešiel ďalším ľuďom. Priniesť tak ľuďom do väčšiu slbodu, citlivosť, radosť a potešenie. Zlepšovať tak ich vzťahy, pocity v tele aj živote. Myslím, že som konečne našiel cestu a zmysel môjho života.

 


Mgr. Kateřina Hasáková

Poradenství a konzultace v oblasti médií a komunikace s klienty


Přesto že je Sávitryí především esencí duchovna a vzdělávání, je i pro ni důležité mít vlastní image. Tato imgae je tvořená spoustou malých prvků, které společně dávají vzkvést Sávitryí tak, jak ji znáte.


I když tantra není mou duchovní cestou, působí na mě prostřednictvím Xenyie Suhayily každým dnem. Je mi inspirací do mého profesního i osobního života. Odhaluje mi tajemství, která jsou všem lidem na očích, a přesto je nikdo nevidí. V těžkých situacích je mi můstkem, od kterého se mohu odrazit a s novou energií se vydat vstříc své životní cestě.


026.jpg


CZ SK EN

BRATISLAVA tel.: +421 905 343 543

© 2011 | www.savitri.sk | webové stránky a optimalizace Autograph, Admin NG