Dotazy na tantra masáže

Pýtajte sa na čokoľvek z tantry, sexuality, dotyku, z našich služieb

Objednávajte sa na naše prednášky, workshopy, školy

Sme radi za Vaše vyjadrenie po masáži, workshopu, kurzu. Pomôžete nám zlepšiť našu ponuku, aby sme Vám priniesli to, čo postrádate. Komunikácia tu je anonymná a bezpečná

 

 

Chybně zadán aktuální rok. Zatejte prosím letošní rok - ochrana proti spamu. Děkujeme.

Na této stránce nám můžete zanechat vzkaz.


(spamová ochrana)


Dobrý deň, mala by som záujem zakúpiť darčekovú poukážku na klasickú tantra masáž pre muža v trvaní 60 min. Chcela by som ju však darovať už v utorok, t.j. 20. 03.2018 na meno Jozef.. Prosím Vás, dalo by sa to vybaviť napr. skenom? V prípade kladnej odpovede Vám hneď posielam sumu na účet. S pozdravom Slavka P. (Slavka Pribulová - 16.3.2018)

Dobrý den, ano, poukázku Vám pošleme e-malem. Zavolejte mi, prosím, na 0905343543 a osobně domluvíme postup. Děkuji, Xenyie

www.savitri.sk

'Ja som tam absolvoval 1.stupeň Tantrickej masáže v Tantra chráme Sávitryí u jedinečnej majsterky učitelky tantry Xenyie a som taký nadšený unesený, že som sa rozhodol absolvovať aj 2.stupeň. Slovami sa to dá len veľmi ťažko opísať.Kto nezažil asi nepochopí...' (Marian - 27.2.2018)

Milý Marian, veľmi pekne ďakujeme, Xenyie

www.savitri.sk

Ahoj Marianna. Konečne mám známu, ktorej sa bez hanby môžem spýtať. Môžeš mi po lopate vysvetliť ako prebieha tantrická masáž? A či je pre ženy aj pre páry? Končí masáž aj u žien vyvrcholením? --- Tomáš (Tomáš - 17.11.2017)

- ​Ahoj Tomáš. Ďakujem za otázku. Na mojej web stránke nájdeš množstvo informácii aj o tom, že tantra masáž je pre ženy, mužov i páry. Pre páry je to vhodné najmä preto, aby sa viac prepojili po energetickej stránke a prehĺbili si svoj vzťah aj intímne. ​- ​Masáž je hlavne relaxačná, uvoľníš si telo a hlavu, pozoruješ sa, čo to s tebou ​-​robí, v bezpečných hraniciach vedome preskúmaš svoju sexualitu, telo a pocity. ​- ​Vyvrcholenie či u žien alebo u mužov nie je cieľom a je to o dohovore s klientom/klientkou. Môže nastať aj nemusí. Vyvrcholenie SA NEROVNÁ orgazmus. Orgazmus môže nastať aj bez masáže intimít a vyvrcholenia. Marianna

www.savitri.sk

Milá Xenyie, ráda by som sa Vám zo srdca poďakovala za masáž. Rozhodla som sa, že Vám napíšem svoje pocity pred a po masáži, abyste je zverejnili.'Cítila som sa neistá a v obavách, keď som k vám išla na moju prvú tantra masáž. Som šťastná, že som svojim strachom nepodľahla, pretože moje potláčanie sexuálnej energie ma ničí. Rozhodla som sa, že ju chcem vedome preskúmať, naučiť sa s ňou žiť, vyjadrovať ju. Cítim u vás slobodu, v ktorej môžem byť sama sebou. Cítim, že u vás môžem uvoľniť všetky špunty, ktorými som sa uzatvárala, aby som bola taká, akú ma chce mať moje okolie. Už nechcem sama seba potláčať. Chcem spoznať tú ohromnú silu, ktorá je vo mne ukrytá' S láskou, Evka (Evka - 10.11.2017)

Milá Evka, zo srdca ďakujem a teším sa na budúce stretnutie, Xenyie

www.savitri.sk

Dobrý deň, Chcela by som opýtať, ako postupovať v našom prípade....? Sme dlhoročný pár s problémov v intímnej oblasti...Po absolvovaní párových sedení s psychoterapeutom nám bolo odporúčané toto ukončiť a začať sa venovať Tantre...Avšak neviem ako začať, či ísť na spoločnú masáž, alebo samostatne...či si zaplatiť kurz pre páry alebo terapiu sexuologickú. Radi by sme to absolvovali u Vás, len potrebujem poradiť ako čo máme zvoliť. Moj partner je dosť prudérny takže doma sa začať nedá.... za odpoveď vopred ďakujem s pozdravom Juliana (Juliana - 10.11.2017)

Dobrý den, Juliana, děkuji za Váš dotaz a důvěru. Nevím, kdy jste na web psala, ale já jsme více než týden nekontrolovala dotazy, byla jsem zaneprázdněná. Tak jestli odpovídám moc pozdě, tak se omlouvám. K Vašemu dotazu. Začala bych párovou masáží, tam prožijete to, co si většinou lidé navzájem v domácím prostředí nedokážou dát. Také by to pro mne byla dobrá diagnostika toho, jak každý z vás prožívá a s těmito poznatky bych potom mohla lépe navrhnout, jak postupovat případně dál. Obecně párová tantra masáž je výborný zážitek jen tak pro relaxaci. A to je někdy přesně, to co lidem chybí. Jen tak si užít pro radost. Je několik alternativ, které popíši níže: Můžete přijmout masáž každý sám ve své místnosti ve stejném čase. - výhoda, každý si bez studu a bez myšlenek v hlavě - co si ten můj pomyslí, když dávám najevo, že se mi dotyky toho cizího člověka líbí, prožije, co potřebuje 2. Můžete přijmout masáž spolu - výhoda, energie páru spolupracuje a prohlubuje se vzájemná důvěra. Pokud ovšem se v hlavách neděje to, co jsem popsala výše. 3. Na začátek může být masáž bez nahoty a intimit http://www.savitri.sk/tantra-masaz-pre-pary/brana-k-tantre-ochutnavka-tantricke-masaze-pre-vsetkych/ - výhoda, předejde se studu, zjistíte v bezpečí svých hranic, zda jste připraveni na masáž intimit - můžete být každý zvlášť viz.1. nebo spolu viz 2. 4. Může být i masáž s intimitami, když víte, že chcete se masáži zcela otevřít a odevzdat se jí http://www.savitri.sk/tantra-masaz-pre-pary/vzrusujuca-relaxacia-vzrusujuci-odpocinok-pre-dvoch/ - výhoda, krásný zážitek, který jste pravděpodobně ješte nezažili - opět platí bod 1. a 2. 5. M ůžete přijít s manželem na nezávaznou konzultaci a třeba spolu vymyslíme,co dál Milá Juliana, píšete, že Váš manžel je prudérní, v tom případě bych doporučila masáž každý ve své místnosti a bez intimit. Aby jste se mohli každý projevit, jak cítíte a zároveň tam bylo bezpečí a jistota zachování hranic. Jaký je Váš názor? Těším se na Vaši odpověď na mou mailovou adresu tantra@savitri.cz, Xenyie

www.savitri.sk

Dobrý deň, včera sme absolvovali u Vás Tantra masáž pre páry. Chcel by som napísať, že sme sa cítili výborne a veľmi pekne ďakujeme. Zažiť niečo také bolo pekné, milé a oddychové. Môžme len každému odporučiť. Peťo (Peťo - 17.8.2017)

Milý Peťo, ďakujeme pekne, Xenyie

www.savitri.sk

Milá Xényie, chcel by som sa vám ešte raz poďakovať za úžasnú masáž. Naplnila ma pokojom, ktorý zo mňa odvial slová a nesiem sa vďaka nej na príjemnej vlnke uvoľnenia :) Moje pocity tesne po masáží boli v dobrom transformačné, dlhšie som sa necítil takto príjemne vnútorne 'uprataný'. Z toho sa veľmi teším, lebo to považujem za veľmi dobrý druh vnútorného nastavenia pre fungovanie vo veľkom svete. Nedá mi to ešte porovnať skúsenosť s vašou masážou a prvou brnenskou. Tá bola viac zameraná na fyzický rozmer mesáže, pávie pierka, veľa olejčekov, atď...zároveň masérka chápe pasivitu a odovzdanie zákazníka ako jeho kompletné mlčanie :D Takže som s masérkou komunikoval počas masáže asi iba telepaticky :D Všetko má svoje pre aj proti, ale u vás som veľmi ocenil pri budovaní pocitu dôvery v odovzdanie komunikáciu počas masáže a dôraz na všetky možné aj nemožné duchovné rozmery masáže :) To bolo totiž to, čo som od masáže v kombinácii s hrejivými dotykmi hľadal a u vás si užil mieru vrchovatou :) Tak ešte raz ďakujem a prajem krásny deň plný krásy :) Miro (Miiro - 20.7.2017)

Milý Miro, moc děkuji, Xenyie

www.savitri.sk

Krasny vecer vsetkym prajem Uz dlhsie sledujem Vase stranky Ako aj citam clanky a zaujimavosti na FB. Mam zaujem vyskusat masaz. Ktoru masaz by ste mi doporucili? Nemam partnera takze Masaz by som chcela absolvovat pre seba samu. Vazim si rozhlad ktory ponukate. Dakujem a prajem energiou nabity vecer (Zuzana Polakova - 10.6.2017)

Milá Zuzana, děkujeme za Vaše laskavá slova. Pro ženy doporučujeme masáž v trvání 120 min., pokud si přejí masáž s intimitami. Masáž bez intimit je vyhovující v délce 90 min. Žena potřebuje svůj čas, aby se její tělo rozvibrovalo a příjemné pocity a energie mohly proudit jejím tělem. Namasírovat Vás může masérka nebo masér, tam je důležité, ayste se cítila bezpečně. Prosím o další komunikaci mailem: tantra@savitri.cz Děkuji, Xenyie

www.savitri.sk

Dobrý podvečer prajem, Radi by sme sa s partnerom zúčastnili parovej tantrickej masaze a mám v úmysle tuto úžasnú aktivitu venovať mu k meninám. Je však prosím Vás možné, aby sme boli masírovaní ja ženou a on mužom? Ďakujem Vam. S pozdravom, Alica (Alica - 25.1.2017)

Dobrý den, Alica, ano, možné to je. Prosím kontaktujte nás na tel. č. 0905343543, domluvíme podrobnosti. S pozdravem, Xenyie

www.savitri.sk

Dobry den..ja som sa chcela spytat ze individualny kurz tantra masaze ma moze dostat k tomu aby som sama tuto tantru praktikovala a stala sa tantra ucitelkou?teda mam na mysli ze by to bolo zaroven moje povolanie...za odpoved vopred dakujem (Simona - 6.12.2016)

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Individuální kurz je prioritně určen pro výuku zjednodušené tantra masáže pro domácí využití. Pro profesionály máme Školu tantra masáže Sávitryí. V ní se naučíte vše potřebné k vykonání kvalitní tantra masáže. www.tantraskolabratislava.sk Právě připravujeme nové termíny školy na rok 2017. Vyberte si termín a přihlaste se e-mailem nebo formulářem na výše uvedeném webu. Děkuji a jsem s pozdravem, Xenyie

www.savitri.sk

Zdravím chcem sa spýtať mame s manželkou záujem o masáž pre pár na tento týždeň piatok mate niečo voľné? (Tomáš Perniš - 10.11.2016)

Dobrý den Tomáši, ano, na párovou masáž máme volno zítra 11.11. od 19. nebo 20.hod. Je třeba, abyste si termín rezervoval telefonicky dnes do 19.hod., tel. 0905343543. S pozdravem, Xenyie

www.savitri.sk

Dostala som masáž ako darček od dcéry a nevedela som do čoho idem. Obávala som sa, čo ma čaká. Bola som milo prekvapená, z príjemného priebehu masáže. A predovšetkým následujúce dny po masáži som bola plná energie a vitality. V súkromnom živote aj v práci. S priatelom som prežívala nové vnímanie nášho intímného života. Ďakujem ti Freya (Paula - 22.10.2016)

Dobrý den, děkujeme za sdílení :) S pozdravem, Xenyie

www.savitri.sk

Milá Freya, chcel by som ti poďakovať za jedinečnú tantra masáž. Pomohla si mojej duši aj telu. Si veľmi šikovná a čo je podstatné si aj milá krásná žena. Ďakujem za chvíle s tebou (Oliver - 22.10.2016)

Ďakujem

www.savitri.sk

Milá Xenyie, chcela by som sa Ti poďakovať za neuveriteľné víkendy. Za nové informácie, energie, pocity a najmä za veľkú trpezlivosť (so mnou). Vlastne až po dvojke som si uvedomila, čím všetkým si musela presjť, aká práca na sebe, aké skúsenosti a vedomosti sú potrebné k tomu, aby si rôzne okresaných (možno vôbec neobrúsených) ľudí dostala tam, kam nás. My sme si vlastne nevyzliekli šaty, ale obnažili dušu. Ja určite. Odkryla si veľa tajomného, cnosť i chyby. Mám pocit, že tie nové, doteraz nepoznané pocity mi padli do lona. Najviac si cením, že každý deň sa budím s pocitom vďaky, dobroty a pokoja. Smeje sa mi duša. Mám v sebe ľahkosť a úsmev. A postupne sa to prenáša aj na ľudí okolo mňa. Myslím, že je to tým, že sa vo mne vytvára schopnosť odpúštania. Niekedy ma premôže rácio a chce ma presvedčiť, že táto euforia je neprirodzená a prehnaná, ale som presvedčená, že je udržateľná. Vyžaduje si to veľa práce, viem a teším sa na to. (Káťa - 20.10.2016)

Milá Káťo, děkuji za krásné sdílení a možnost zveřejnění. Raduji se s Tebou a objímám, Xenyie www.tantraskolabratislava.sk

www.savitri.sk

Dobry den, chcem sa opytat ako prebieha odvazna masaz pre pary. Nikde na stranke som sa to nedocital. Dakujem. Simon (Simin - 19.10.2016)

Dobrý den, Simon, jedná se o popisek obrázku, nikoli název masáže. Když budete s partnerkou tak odvážní, že přijdete na naši tantra masáž a při rituálu najdete odvahu k vyjadřování Vašich pocitů pohybem těla a zvukem, zkrátka se uvolníte a odvážete, bude masáž odvážna. Objednávku laskavě proveďte telefonicky nebo e-mailem. Příjemný čas přeji, Xenyie

www.savitri.sk

Dobrý večer chcel by som sa opýtať či na masáž môžu isť aj ludia po 50.. dakujem (Dušan - 9.10.2016)

Dobrý den, u nás s láskou vítáme všechny lidi, kteří potřebují naši péči a jsou starší 18. let. Přijďte a bude Vám hezky, Xenyie

www.savitri.sk

Milá Xenyie, ďakujem veľmi pekne za precítenú a jemnú masáž. Zaobchádzanie bolo plné dôvery a cítil som sa veľmi príjemne. Ešte aj dnes vyzerám inak a je to pre mňa fascinujúce. Chcel by som sa ťa ešte spýtať, ako často a predovšetkým v akých odstupoch odporúčaš masáž. S pozdravom Radko (Radko - 8.10.2016)

Milý Radko, děkuji Ti, za laskavá a milá slova. Masáž doporučuji v 2 až 4 týdenních odstupech. Tak se nejlépe projeví ozdravné a omlazující účinky Tvé sexuální/životní energie v Tvém těle. S úctou, Xenyie

www.savitri.sk

Máte v ponuke masáže až do vyvrcholenia (ejakulacia) Ďakujem (Tomáš - 6.10.2016)

Dobrý den, zde informace z "FAQ" Mohu během masáže ejakulovat? Ano. Na závěr masáže je povoleno ejakulovat dlaněmi tantrické kněžky. Jiná forma ejakulace není povolena. Pokud chcete ejakulovat vícekrát, než jednou, každou další ejakulaci si připlatíte. Zde informace o průběhu našich tantra masáží: http://www.savitri.sk/tantra-masaz-pre-muzov/tradicny-pristup-k-tantra-masazi-pre-muzov-na-zaklade-indickych-skusenosti-a-meditacie-najdete-aj-v-bratislave/ S pozdravem, Xenyie

www.savitri.sk

dobry den,chcem sa vas opytat ci mate na predaj pomocky k tantre,je to mozno blbost ale uz inu cestu nevidim len sa opytat vas...za kladne vybavenie vopred dakujem. (monika kotova - 4.10.2016)

Dobrý den, pomůcky neprodáváme. Podívejte se na www.intimi.sk. Pěkný den, Xenyie

www.savitri.sk

Vážená Xenyie. O tantru iba ako amatér zatiaľ som sa zaujímal, prečítal som kvantá informácií (internet), ale stále vo mne rastie túžba vyskúšať to osobne. Je mi jasné že na privátoch 19 ročné slečinky v spodnom prádle ani okrajovo nevedia to čo Vy. Táto Vaša webstránka je však tak obšírna, otvorená, píšete tuk tak zaujímavo že ma to nadchlo a aj keď žijem cca 180 km od BA, chcem, alebo skôr CHCEM Vás navštíviť. Hoci teraz mám na to asi už dvojnásobný dôvod a to som chcel s Vami konzultovať, už takto dopredu aspoň písomnou formou. Pár, 5-6x sa mi objavil malý problém pri milovaní. Nie erektilná dysfunkcia, niečo pre mňa zvláštnejšie. Pri milovaní tesne pred vyvrcholením nenastúpila ejakulácia. Na internete cez anonymné zdrav. poraddenstvo som to konzultoval s lekárom. Ten na môj mail odpísal že ide o častý jav, tzv. 'retardovanú ejakuláciu'. A ľahko sa to môže liečiť aj medikamentózne. Po konzultácii s neurológom, sexuológom. Len neznášam lieky. Pokladám ich z časti za jedy (10 rokov si sebe chrípku liečim doma, čaj, med, citrón). Ale skúsil by som Vašu metódu, pomocou usmernenia energie. Nakoľko tu však ide o (podľa lekára) malý až drobný problém, predsa zdravotný problém. Preto sa chcem spýtať, v prípade mojej návštevy by ste sa môjmu problému venovala Vy, alebo by ste mi doporučila inú masérku, ktorá má skúsenosti s takýmto resp. podobným problémom u Vašich klientov? Teším sa na Vašu odpoveď. S úctou, L. Kováč (L. Kováč - 18.9.2016)

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Nejjednodušší cesta k poznání je vlastní prožitek. Na našich stránkách si laskavě vyberte masáž, kterou byste rád zažil a objednejte se. Drobnou disfunkci, o které se zmiňujete, může vyřešit kvalitní tantra masáž, případně spojená s homeopatickým ošetřením. Doporučuji Vám, objednejte se přímo ke mně nebo ke kolegyni Freye. Pouhým čtením a psaním dotazů nic nevyřešíte. Je třeba konat. A to už je na Vás. S pozdravem, Xenyie

www.savitri.sk

Zdravím Vás. Veľa som o tom počul, pár kamarátov mi niečo povedalo... (asi nie Vaši klienti). Rozumiem že z rozprávania iných sa veľa nedozviem, mal by som to skúsiť na vlastnej koži. Moja otázka znie, ako vlastne prebieha klasická tantra masáž? Radšej sa spýtam niekoho kto to robí. :-) Ďakujem (Ladislav - 17.9.2016)

Dobrý den, Děkuji za Váš dotaz. Ovšem jedna věc je o něčem si číst a druhá mít vlastní zážitek. Doporučuji Vám, abyste si vybral z nabídky naších masáží a objednal se. Tak získáte odpovědi na mnoho věcí, o kterých přemýšlíte. Zde je odkaz na můj blog, kde se dočtete všechny informace o Tantra masáži Sávitryí i o zkušenostech našich klientů: http://www.savitri.sk/tantra-blog/ Zde je nabídka našich masáží: http://www.savitri.sk/tantra-masaz-pre-muzov/ S pozdravem, Xenyie

www.savitri.sk

Dobrý deň, chcela by som si objednať Tantrickú párovú masáž k 15-temu výročiu svadby, ktoré máme dnes. Keďže sme také ešte neabsolvovali, na začiatok bude stačiť 60 minút. Má to byť ako darček pre manžela, takže zatiaľ by som mu dala len 'voucher' a presný termín by sme upresnili. Pošlete mi prosim blizsie info? Dakujem (Ria - 9.9.2016)

Dobrý den, děkujeme za objednávku. Dárkový poukaz Vám můžeme předat ještě dnes osobně. Přímo u nás v Tantra Sávitryí nebo Vám ho můžeme vyplnit, naskenovat a poslat e-mailem. Platbu provedete v hotovosti nebo převodem na účet. Nejrychleji se domluvíme telefonicky - 0905343543. S pozdravem, Xenyie

www.savitri.sk

Dobry den mal by som teraz zaujem o tantra masaz, aka je cena? (Lukas - 4.9.2016)

Dobrý den, naše masáže nabízíme bez péče o intimní oblast. Cena začíná na 70 eur za 45 min. A s péčí o intimity. cena začíná na 110 eur za 60 min. Délka masáže může být až 180 min. Příjemný čas přeji, Xenyie

www.savitri.sk

Dobry den, mam vážny zaujem o kurz Tantrickej masaže pre jednotlivca. S pozdravom p.Smutna Tel.č. 0919 359 922 Ďakujem (Majka - 2.9.2016)

Dobrý den, děkujeme za dotaz. Na základě našeho tel.rozhovoru Vám zasílám link. Dohodly jsme se spolu, že pro Vás bude vhodnější Škola Tantra masáže Sávitryí. http://www.tantraskolabratislava.sk/skola-tantra-masaze/ Příjemný čas přeji, Xenyie

www.savitri.sk

Ahoj, boli sme u vás na párové masáži a chcel by som objednat pre Zdenku u Petra masaz 'Plna rozkos'. Dakujem, Boris Este odporucanie - velmi profesionalny a laskavy pristup, odporucam vsetkym (Boris - 2.9.2016)

Milý Boris, děkujeme za doporučení i objednávku. Peter má volno v sobotu od 19.hodiny. Prosím další komunikaci přes e-mail: tantra@savitri.cz Měj se hezky, Xenyie

www.savitri.sk

Dobrý deň. Neviem čo presne to je ale chcel by som to vyskúšať dnes. Práve teraz v BA. Prosím dajte vedieť keď možem dnes po 11:30. Vopred ďakujem Saša (Saša - 24.8.2016)

Dobrý den, Saša, viem Vám rezervovať termín dnes o 12.hod. Láskavo potvrďte na e-mail: tantra@savitri.cz Xenyie

www.savitri.sk

dobrý večer Xenyia, zjavil :-) sa mi link na školu tantra masáže - chcem sa spýtať, prevádzajú sa tam aj tantrické techniky- cvičenia? veľa som počula o tantra joge a s partnerom sa chceme vydať touto cestou... ten termín 17-18.9. na prvý stupeň - je tam ešte voľné, pre dvoch ľudí? ďakujem pekne za odpoveď, a dovidenia, Svetla (Svetla - 22.8.2016)

Dobrý den, Svetla, děkuji za Váš zájem o mou Školu tantra masáže. Ve výuce používám různé techniky z tantra jógy, především dechové. Škola je zaměřená na praktické ošetření těla - vědomé doteky, prociťování a vyjadřování a naplňování taktilních potřeb těla. Pro páry je velmi přínosná, získanou praxi snadno přenášejí do běžného života. Volná místa jsou k dispozici. Termíny jsem zveřejnila v úterý :) Přejete si rezervovat? Další komunikaci prosím na e-mail:tantra@savitri.cz Příjemný čas, Xenyie

www.savitri.sk

Dobry den, chcela by som pre seba a svojho partnera parovu tantricku masaz - Hlboka relaxacia. Som vsak tehotna na zaciatku siedmeho mesiaca. Nie je to prekazkou? Dakujem a pekny den. Eva (Eva - 17.8.2016)

Dobrý den, milá Evo, začátek sedmého měsíce je v pořádku. Tantra masáž i s masáží intimit bych nedoporučovala v průběhu devátého měsíce. Přesný průběh ošetření bychom dohodli při úvodním rozhovoru k masáži. Do 31. 8. je výhodná možnost zakoupit si masáž, jako dárek s bonusem 20%. V případě dalších otázek mne laskavě kontaktujte na e-mail: tantra@savitri.cz nebo tel.:0905343543 Příjemný čas Vám přeji, Xenyie

www.savitri.sk

Dobry den, rada by som sa spytala na moznost pracovat vo vasom studiu. Som zo Ziliny a stahujem sa do Bratislavy. 4 roky sa zaujimam o tantru. Chodila som do Lazanok na Mohendzodaro a mam kurz klasickej i tantra masaze. 3 mesiace som aj pracovala pre jedno studio. Hladam tantricke studio, ktore nezamiena tantra masaze s erotickymi sluzbami a dievacata na Mohendzodare mi odporucili prave Savitri. Dakujem. Prajem pekny den. S pozdravom Zuzana (Zuzana - 26.7.2016)

Dobrý den, Zuzana, moc ráda Vás poznám a mohly bychom se domluvit. Dále Vás kontaktuji e-mailem. S pozdravem, Xenyie

www.savitri.sk

Pls. mozte upresnit parovu masaz? Mam zaujem po 20 rokoch manzelstva nieco nove Dakujem (Nino - 15.7.2016)

Dobrý den, všechny informace o našich masážích pro páry najdete zde: http://www.savitri.sk/tantra-masaz-pre-pary/. Pro objednávku mne laskavě kontaktujte e-mailem: tantra@savitri.cz S pozdravem, Xenyie

www.savitri.sk

stránka: 1 2 3 4 5 celkem stran 5

CZ SK EN

BRATISLAVA tel.: +421 905 343 543

© 2011 | www.savitri.sk | webové stránky a optimalizace Autograph, Admin NG