O tréningu našich tantra špecialistov

 

Výučba teorie tantra masáže

 

Výučbu a tantrický tréning vedie v Bratislave Xenyie osobne. Výučbu a tréning zakončuje skúška zložená u Xenyie, na základe tejto skúšky je vystavený certifikát.

 

Tréning trvá 4 - 6  mesiacov a obsahuje výučbu tantra masáže - Indické kundalini energetizujúce masáže, techniky podporujúce rozvoj osobnosti a Oshovy a ďalšie meditácie. Do výučby patrí aj vedenie profesionálne, odborné komunikácie s klientom.Tento proces je doplnený rôznymi detoxikačnými programy podľa potrieb jednotlivého účastníka tréningu. Jedná sa o komplexné tantrickou starostlivosť, pri ktorej dochádza k transformačnému procesu ľudskej bytosti, k rozvoju jej talentu, uvoľnenie a zvýšenie toku kundalini energie organizmom.

 

Po ukončení tréningu je možné začať masírovať v Tantrické chrámu Savitri. Prvé 3 mesiace je nová Tantrická kňažka/nový Tantrický kňaz v odbornej starostlivosti a dohľadu Xenyie.


Dvakrát do roka sa stretáva tím tantrických chrámov Savitri v Bratislave, aby si všetci členovia odovzdali vzájomne skúsenosti a spoločne si zameditovali.


Vďaka tejto dlhodobej starostlivosti môžu z tantrických masérok a masérov vyrásť ozajstné Tantrické kňažky a Tantričtí kňazi, ktorí nesú a navyšujú kvalitu Tantra masáže Savitri.


Tantra masáže Savitri idú cestou kvality a jedinečnosti.

 CZ SK EN

BRATISLAVA tel.: +421 905 343 543

© 2011 | www.savitri.sk | webové stránky a optimalizace Autograph, Admin NG