O tantrickej masáži Sávitryí a našej starostlivosti

Tantrická masáž Sávitryí - harmonizuje všetky zložky ľudskej bytosti – fyzickú, emocionálnu, duševnú, duchovnú.  Venuje se všetkým častiam ľudského tela vrátane intimit.

O tantrickej starostlivosti

 

Počas tejto masáže pracujeme v meditáci, naladení na energiu Vyššieho Ja. Pečujeme o auru, čakry, meridiány, reflexné body (aj v oblasti intimit - veľmi dôležité body, ktorým sa iná masáž nevenuje), marmy. Vylaďujeme ľavú a pravú hemisféru mozgu, archetypy vnútorného muža a vnútornej ženy. Používame špeciálny tantrický dych, ako relaxujúci, tak stimulujúci. Uvolňujeme hlavu, všetky časti tela, svaly, kĺby, šľachy, orgány uložené v brušnej dutine.


 

Odstraňujeme z tela a duše záťaž, relaxujeme myseľ a prinášame nové poznanie o možnostiach sexuality. Dotýkame sa, objímame, hladíme, pečujeme, rozmazlujeme, vzrušujeme s najväčšou pozornosťou, láskyplnosťou a nehou.

 

Sexuálnu (kundalini) energiu postupne prebúdzame a navyšujeme. Vzrušenie tantrickými technikami využívame k energetizácii tela a zároveň k nárastu ešte vyššie vzrušenia. Toto prináša ženám krásne orgasmy a mužom úžasné uvolnenia.


Čo ešte tantra masáž dokáže?

Vykúzli úsmev na tvári

Vyhladí vrásky

Rozjasní pohľad

Narovná chrbát

Zvýši radosť zo života

Otevorí tvorivosť (možno zase začnete skladať básnr, tancovať, hrať na gitaru :-))

Prinesie nové nápady

Zvýší výkonnosť v práci

Zvýší sexuálnu príťažlivosť pre opačné pohlaviepba14-09-30asavitria0300.jpgNechaj sa unášať prúdom zmyselnosti, blaha, radosti, vnímaj svoje telo a dotyky tantrickej kňažky. Zkús chvíľu byť len tak, nechaj rozplynúť svoje predstavy o tantrickej masáži, nedosahuj ničoho, opusť svoje ciele. 


Pôžitek Tvojho stúpajúceho sexuálneho ohňa, ktorý vibruje Tvojím telom, zážitok bez cieľa, bez zakončenia, každý okamžik sa stáva nekonečným. Ztrať sa vo svojom uvoľnení, vo svojej rozkoši.   


Ruky tantrickej kňažky Ťa jemne a bezpečne dovedú do nepoznaných miest Tvojho tela, kde je možné prežiť čokoľvek. Tajomná ríša Tvojich pocitov, emócií, prežitkov sa Ti pootvára a Ty do nej vstúpiš skrz ruky, pokožku, dych a tep tantrickej kňažky. Vzájomné napojenie v tantrickej energii sa môže stať malým zázkrakom. A ty sa posiľňuješ z prameňa vlastnej sexuality, kundalini energie a tantrickej masáže.

 

 

 


CZ SK EN

BRATISLAVA tel.: +421 905 343 543

© 2011 | www.savitri.sk | webové stránky a optimalizace Autograph, Admin NG