O olejoch, ktoré používame pri tantra masážach

Zásadne používame kvalitné prírodné oleje v Bio kvalite. Podľa praxe sme vybrali oleje, ktoré ošetrujú, vyživujú pokožku, majú vhodnú vazkosť a kĺzavosť a neutrálnu vôňu.

 

Olej udržujeme v priebehu masáže v teplote tela. Pre každého klienta pripravujeme novú dávku oleja do vydezinfikovanej nádoby s dávkovačom. 

 

Ide o tieto oleje:

 

Sezamový: Vyrobený extrahovaním z lúpaných, upravených a mletých semiačok. Je svetložltý a čo sa týka vône a chute je neutrálny. Používa sa v starostlivosti o suchú a normálnu pokožku, ďalej na predchádzanie vzniku strií, ako detský olej a na masáž jaziev. Rozmanité použitie má v ayurvédskej medicíne. V indii predstavuje sezamový olej kozmetický olej a zároveň je považovaný za nervové tonikum. 

 

Olivový: Olivový olej je silný prírodný antioxidant bohatý na nenasýtené mastné kyseliny, vitaminy E a A. Upokojuje podráždenú pokožku, má zvláčňujúce a regeneračné účinky. Udržuje hebkú a pružnú pleť. 

 

Hroznový: Hroznový olej lisovaný za studena zo semien hrozna obsahuje velké množstvo bioaktivnych látok. Klinicky bol preukázaný vplyv týchto látok v hroznovom oleji na zvýšenie elasticity pokožky. Hroznový olej obmedzuje vznik kŕčových žíl, opuchov a bolesti nôh.

 


CZ SK EN

BRATISLAVA tel.: +421 905 343 543

© 2011 | www.savitri.sk | webové stránky a optimalizace Autograph, Admin NG