[11.05.2017]Ako jednoducho zharmonizovať prúdenie ženskej a mužskej energie? Ženy, obliekajte si sukne!

Ako jednoducho zharmonizovať prúdenie ženskej a mužskej energie? Ženy, obliekajte si sukne!

Ženskú energiu podporuje sukňa

 

Sukňu môžeme nazvať jedným z hlavných atribútov ženskosti. Sukňa akumuluje ženskú energiu a každej žene prináša istý sakrálny zmysel.

 

Od dávnych čias nosili ženy rôznych národov sukne. Slovanky nosili dlhé voľné košele a cez ne vrchné suknice, čo boli skôr dnešné šatové sukne - s rukávmi aj bez nich. V antickom Grécku obliekali ženy chitón, Rimanky tuniku. V Indii dodnes nosia ženy sárí, v Japonsku bývalo typickým ženským odevom kimono.

 

V dávnych dobách mali ľudia ďaleko užšie spojenie s prírodou. Dobre vedeli, že muž a žena sa nelíšia iba fyzicky, že tiež majú rôznu energiu. Muž svoju energiu čerpá zhora, z kozmu. Ženská energia stúpa zo Zeme a napĺňa ženu láskou, starostlivosťou, citlivosťou, nehou, milosrdenstvom a inými ženskými vlastnosťami. Sukňa má kónický tvar, rozširuje sa dole, čo napomáha prijímaniu energie, naberaniu energie zo Zeme, s jej plodivou a materiálnou silou.

 

Ženská energia sa hromadí v osobitnej schránke - v maternici. Muži takýto orgán nemajú. Silu Zeme si berú od ženy. Ak si žena oblieka nohavice, uzatvára kanál spojenia so Zemou, blokuje pohyb energie a svoju posvätnú archu tak necháva prázdnu. Nemá sa potom o čo s mužom podeliť. Pritom ženská energia, o ktorú sa žena s mužom rozdelí, robí muža rozvážnejším, pokojnejším, stálejším a orientuje ho k tvorivej práci.

 

Muži zbavení ženskej lásky a láskavosti a tým aj sily Zeme sa stávajú hrubými, krutými a agresívnymi. Žena obliekajúca nohavice sýti a upevňuje svojho ducha mužským spôsobom. Aj s mužom koná mužským spôsobom. V éteri dochádza k narušeniu výmeny energií, vo fyzických prejavoch sa objavujú choroby, hádky, neporozumenie.

 

Mnohé moderné ženy dávajú prednosť noseniu nohavíc, pretože je to pohodlné, štýlové, moderné a praktické. Isteže, v džínsoch je ďaleko jednoduchšie vykonávať mužskú prácu: ťahať ťažké veci, rýchlo a obratne sa pohybovať, a pod. Šaty alebo sukne sa stávajú akousi brzdou. Pritom práve ony sú pre ženu požehnaním, pretože im prinášajú harmóniu, pokoj a kľud. Skutočnú ženu ani nenapadne ťahať ťažké bremená alebo robiť ťažkú ​​prácu. Počká na muža, ktorý jej nedokáže pomoc odmietnuť.

  

Každá žena cíti, ako sa mení jej stav, keď si oblečie pekné šaty alebo sukňu, ako sa prebúdza jej ženská energia, ako priťahuje pohľady mužov, ktorí dávajú prednosť pohľadu na ženu v šatách pred ženou v nohaviciach, aj keby boli akokoľvek trendy.

 

Dôležitý význam má tvar a dĺžka sukne. Sukňa dlhá až po zem pomáha žene vstrebávať a uchovávať silu Zeme. Široký lem sukne, ktorý sa pohojdáva a točí pri pohybe, vytvára torzné poleposilňujúce silu Zeme. Naviac je okraj sukne svojráznym ochranným kruhom. Chráni ženské sexuálne centrá. Ich správna funkcia zodpovedá za zdravie reprodukčných orgánov a ich normálnu funkciu.

 

www.savitri.sk


Čítajte viac:

facebookasm.jpg   rssaicon.png  Najčastejšie otázky
Pýtajte sa

 


CZ SK EN

BRATISLAVA tel.: +421 905 343 543

© 2011 | www.savitri.sk | webové stránky a optimalizace Autograph, Admin NG